سی و چندسال است که طنز و چيزهاي ديگر از جمله نمايشنمامه طنز مي نويسم.در همه اين مدت همراه شوراي ملي مقاومت بوده ام زيرا معتقدم رژيم آخوندي بايد در تماميتش سرنگون شود و يک جمهوري سکولار سر کار بيايد

چهارشنبه، دی ۱۶، ۱۳۹۴

پیشنهاد یک چالشگر! به مجاهدین


16 دی ماه 1394   
پیشنهاد یک چالشگر! به مجاهدین
بنده به عنوان یک چالشگرِ میانه (نه چپ و نه راست!) پیشنهاداتی برای مجاهدین دارم که حتما به نجات اعضای مقیم کمپ لیبرتی در عراقشان کمک شایان خواهد کرد. خواهید پرسید که اصولا وقتی اینها خودشان و رهبرانشان نمی خواهند از آن زندان و جهنم خلاص بشوند به چالشگرانی امثال بنده چه مربوط که برای نجات جانشان مبارزه کنیم و کمپین درست کنیم. خوب ما دلمان برای "حقوق بشر" اینها می سوزد و گرنه با خودشان که میانه خوبی نداریم.
 بنده سالهاست که مستقلا دارم مبارزه ام را بر علیه جمهوری اسلامی می کنم. اگر نوشته های بنده را بخوانید می بینید که بارها با رعایت احترام علیه آقای خامنه ای حرفم را زده ام و اصولا ترسی هم از اینکه ماموران وزارت مزاحمم بشوند ندارم. هرچند که میدانم اگر در داخل هم بودم آنجا هم کسی را برای نوشتن علیه ولی فقیه نگرفته اند. اینها که دستگیر شده اند حتما جرمهای دیگری دارند. بگذریم. من تقریبا همه گفته ها و نوشته هایی را که علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت در سایتهای مختلف منتشر می شود می خوانم و می شنوم و می بینم. از سایتها و تلویزیونهای منتسب به وزارت اطلاعات تا سایتها و تلویزیونهای غیر وابسته. از نوشته های کسانی که بابت نوشته هاشان یارانه های نقدی را به موقع دریافت می کنند، تا گفته های امثال نوریزاده که قیمت حرفهایش حقیقتا خیلی بیشتر از آن یارانه ایست که میگیرد. و در واقع دارد در این معامله از مایه ضرر می کند. در نتیجه آنچه اینجا می نویسم از روی بی اطلاعی نیست. پشنهادات بنده همانطور که گفتم برای نجات جان کسانی هست که در لیبرتی گیر افتاده اند. البته مجاهدین مدعی هستند که تمام تلاششان را برای نجات و بیرون آوردن آنها از لیبرتی کرده اند. بنده که باور نمی کنم. به همین دلیل بنده به عنوان یک چالشگرِ میانه با سالها سابقه وسط بودن پیشنهاد می کنم که کارهای پیشنهادی بنده را انجام بدهند تا بنده باورم بشود که اونها تلاش لازم را کرده اند:
1- شما در شرایط فعلی به جای هر کار دیگری اعم از تماس با سازمان ملل و دیپلوماتهای کشورهای اروپایی و امریکا، بهتر است ابتدا رسما سازمان مجاهدین و شورای مقاومتتان! را منحل اعلام کنید و اعلام کنید که فعلا برای مدتی مبارزه برای سرنگونی تعطیل است. اعلام کنید که دیگر شورای ملی مقاومت را آلترناتیو دموکراتیک برای رژیم ایران نمی دانید و اصلا آلترناتیو نمیدانید زیرا مبارزه با رژیم اصولا نیازی به آلترناتیو ندارد.
2- به مجاهدین و هوادارانی هم که در داخل ایران در زندان هستند دستور بدهید که بطور مصلحت جویانه تقیه کنند و ندامت نامه بنویسند تا از زندان آزاد بشوند و بتوانند به خارج بیایند تا همینجا مبارزه را در کنار هم ادامه بدهیم.
3- این را هم بگویم که شما مجبور نیستید که تا ابد بدون سازمان بمانید. وقتی کسانی که در عراق هستن به خارج آمدند  آنوقت می توانید دوباره یک سازمان مجاهدین درست کنید. البته قبلش لازم است اساسنامه سازمان جدید را برای محکم کاری به برخی از ما مبارزانِ چالشگر و سابقه دار بدهید که نظر بدهیم و در بی بی سی فارسی هم به بحث بگذاریم. مبادا دوباره دچار همین مشکلاتی بشوید که حالا شده اید.
4- موضوع انتخاب خانم رجوی به عنوان رئیس جمهور برگزیده شورا برای دوران انتقال قدرت به مردم را هم منتفی اعلام کنید. و اعلام کنید چون امکان رای گیری از همه مردم در شرایط فعلی وجود ندارد شما برای دوران انتقال قدرت از زمانی که رژیم جمهوری اسلامی سرنگون بشود تا زمان انتقال قدرت و حکومت به نمایندگان مردم، نه رئیس جمهور خواهید داشت و نه دولت. (حالا گیریم که شما توانستید نظام را سرنگون کنید، به شما چه مربوط است که برای دوره انتقال، دولت و رئیس جمهور داشته باشید. ما خودمون حتما اون روز هستیم و تعدادی از چالشگرانِ سکولار کارها را به دست خواهند گرفت.) شما رژیم را سرنگون کنید نگران بقیه اش نباشید.
5- این داستان افشاگری هسته ای هم که باعث اون تحریمها شد پرونده شما را سیاه تر کرده است. قول بدهید که دیگر هرگز گرد این جور کارهای بی نتیجه نگردید. آخر بجز اینکه به مردم ضرر برسانید، رژیم جمهوری اسلامی اصلا ککش هم نگزید و با اقتدار! بساط هسته ای و سانتریفیوژ بازی یک عده "خودسر" را جمع کرد. یک عقب نشینی پیروزمندانه!. رژیم از اولش هم که نمیخواست بمب بسازه. واقعیت این است که شما با این افشاگریها بهانه به دست مقامات رژیم دادید تا دست به اختلاس های هزار هزار میلیاردی از کیسه مردم بزنند.
5 – یک مقدار هم اطلاعات در مورد محل اقامت رهبرانتان به بنده بدهید. مطمئن باشید که این مسئله در باز شدن راه برای خروج اعضای شما از لیبرتی عراق تاثیرات مضاعف خواهد داشت.
اگر این کارها را بکنید خواهید دید که اصلا خود رژیم برایتان از کشورهای غربی ویزا خواهد گرفت و هواپیما خواهد آورد و همه تان را با سلام و صلوات از بغداد به اروپا خواهد آورد. تمام مخارج رفت و آمد را هم خواهد پرداخت و ای بسا همه یارانه هایی را هم که در این سالها نگرفته اید یکجا به شما پرداخت خواهد کرد و دیگر احتیاجی نیست هوادارانتان در خیابانهای اروپا از مردم کمک مالی جمع کنند.
البته اگر این کارها را نکنید و باز هم موشک بخورید و نفراتتان کشته بشوند گناهش به گردن خودتان است که  به حرف کنشگرانی امثال بنده گوش نمی دهید.
امضاء: چالشگرِ میانه.

۱ نظر:

khanbaba Khan خانبابا خان گفت...

درود بر شرفت هزاران سلام بر شرفت حسین جان