سی و چندسال است که طنز و چيزهاي ديگر از جمله نمايشنمامه طنز مي نويسم.در همه اين مدت همراه شوراي ملي مقاومت بوده ام زيرا معتقدم رژيم آخوندي بايد در تماميتش سرنگون شود و يک جمهوري سکولار سر کار بيايد

سه‌شنبه، فروردین ۱۵، ۱۳۹۶

گزارش "خبرگزاری کلاغ پرس" از انتخابات شوراهاهاهاهاهاهاحسین پویا
15 فروردین 1396

خبرنگار: ببخشید قربان هدف شما از کاندید شدن برای شورای شهر تهران چیه؟ یعنی اگه انتخاب بشید چیکار خواهید کرد؟
کاندیدای شماره 1: بسمه تعالی. در وحله اول منافقین باید بدانند که ما اهل کوفه نیستیم که ولی فقیه رو تنها بذاریم. در وحله دوم ما نسبت به مملکت و ولایت فقیه و مردم و خانواده مون وظایفی داریم که خوب همین باعث شد که کاندیدا بشیم. و خوشبختانه کاندید شدن برای شوراها نیازی به تایید شورای محترم نگهبان نداره.
خبر نگار: احسن بر شما. میشه یکی دو تا از این وظایف را بگید؟
کاندیدای شماره 1: بله حتما. بسمه تعالی و با درود به رهبر معظم از وظائف ما نسبت به خانواده اینه که این همسایه مون رفته از دست پدر خانممون شکایت کرده که خاک روبه و آشغال ریخته دم خونه شون و رفتن دادگاه و پدر خانممون کلی جریمه شده. ما فکر کردیم بهترین راه خدمت به خانواده اینه که بریم عضو شورای شهر بشیم و دهن این همسایه رو سرویس کنیم.
خبرنگار: ببخشید حاج آقا شما چی؟ شما برای چی کاندیدای شورای شهر تهران شدید؟
کاندیدای 2: واله ماهم بسمه تعالی و با درود به رهبر مستضعفین. به نظر من در شرایطی که ما در تهران کمبود خونه داریم، شهرداری تهران باید به هرکس اجازه برج سازی میخواد بده. الان اخوی بنده چند ساله میخواد اجازه یک برج سی طبقه رو بگیره هی بهانه میارن که نزدیک اماکن باستانیه. بابا ما در اسلام چیزی به اسم اماکن باستانی نداریم. مملکت اسلامی شده که دیگه از این بهانه ها نیارن. این به محبوبیت ولایت فقیه لطمه می زنه. ما کاندید شدیم که به حول و قوه الهی اینجور قوانین ضد اسلامی رو برداریم و برادرمون به آرزوی چندین ساله ش برسه.
خبرنگار: اجازه بدین نظر این همشیره را هم بپرسم. حاج خانم شما چی؟ برای چی کاندید شورای شهر تهران شدید؟

کاندیدای 3: بسمه تعالی و کلکم راء و کلکم مسئول. واله ما پدرمون در پیروزی انقلاب معظم اسلامی نقش مهمی داشته و در دفاع مقدس هم بوده و از سرداران سی درصدیه. ولی الان هنوز نسبت به مسئولین بالا خیلی وضع مالیش خرابه. یعنی ما در واقع حقمون رو از انقلاب نگرفتیم. الان دوتا برادرای کوچیک ما رو که فرستاده به خارج هنوز نتونسته که دوتا خونه براشون بخره که مجبور نباشن در اون دیار غربت دوتایی توی یک خونه زندگی کنن. اینه که ما میخوایم عضو شورای شهر تهران بشیم و حق پدرمون و کسانی امثال پدرمون رو که برای انقلاب زحمت کشیدن بهشون برگردونیم. اگه ما نتونیم حق خودمون رو بگیریم حق مردم رو هم نمیتونیم بگیریم.

هیچ نظری موجود نیست: