سی و چندسال است که طنز و چيزهاي ديگر از جمله نمايشنمامه طنز مي نويسم.در همه اين مدت همراه شوراي ملي مقاومت بوده ام زيرا معتقدم رژيم آخوندي بايد در تماميتش سرنگون شود و يک جمهوري سکولار سر کار بيايد

شنبه، تیر ۲۷، ۱۳۹۴

سانتریفیوژ هم سانتریفیوژهای قدیم!!.


27 تیرماه 1394  

بسمه ای تعالی. گزارش محرمانه و مختصر توافقات هسته ای 
از الاحقر روحانی به مقام عظمای معظم.
این پیروزی بزرگ را به رهبر دشمن ستیز و کِشنده عظمای خط قرمز تبریک می گویم. ما توانستیم با رهبری و نصایح شما و به حول و قوه الهی دستاوردهای عظیمی در این مذاکرات داشته باشیم که بنده بطور خلاصه برای آگاهی امت همیشه در صحنه عرض می کنم. اگر چه که برادرمون بی بی سی این پیروزی بزرگ را به اندازه کافی برای امت همیشه در صحنه توضیح داده اما خوب بنده هم عرض می کنم.
قبل از هرچیز بگویم که استکبار جهانی اقرار کرد که هیچ رهبر عظمایی در جهان نیست که مثل شما خط قرمز بکشه. اصلا بقیه رهبرهای عظما خط بلد نیستن بکشن که حالا قرمز باشه یا زرد باشه. حتی برخی از مذاکره کنندگان از جمله آمریکای مظلوم از بنده خواستند که از جنابعالی خواهش کنم که هر از گاهی برای این کشورها در مذاکرتشون با استکبار جهانی چند تا  کلاس خط قرمز کشی بذارید. البته همین درخواست را در زمینه چرخش قهرمانانه هم داشتند و وزیر خارجه امریکا در حین تمرین آموزش چرخش قهرمانانه زمین خورد و پاش شکست و ممکنه که به این زودی دیگه نتونه با استکبار مبارزه کنه. ضمنا فتوای شما که ما دنبال ساختن سلاح هسته ای نیستیم؛ به دلیل اعتماد خالصی که همه طرفهای مذاکره به جنابعالی و بنده داشتند باعث شد که در تمام دوران مذاکره هیچکدام از مذاکره کنندگان یک کلمه در باره اینکه ایران دنبال ساخت سلاح هسته ای بوده نگفتند. اصلا اسمش رو هم دیگر نیاوردند. در سر تاسر توافقنامه هم اصلا چیزی در مورد اینکه ما میخواستیم بمب اتمی بسازیم و دیگه نباید در اون جهت پیش بریم نیست. راستی آزمایی هم که می گویند منظورشان این است که ببینند ما راست می گوییم که نطنز و قم دوتا شهر جداگانه هستند یا خیر. چون استکبار شایعه کرده که این دو شهر یکی هستند و ما داریم سر سازمان ملل را کلاه می گذاریم.
اجمالا به بیان دستاوردها می پردازم:
- اولا ما با درایتی که جنابعالی در زمینه اتم و هسته دارید، توانستیم دشمن را گول بزنیم و وادارش کنیم که از سانتریفیوژهای قدیم ما چشم پوشی کند و فقط ما داوطلبانه  مجبور به از دور خارج کردن سانتریفیوژهای مدل جدید باشیم. شما بخوبی واقفید که این سانتریفیوژهای جدید دو زار نمی ارزن. خیلی هم گران هستند. اصلا به درد نمی خورن. بزرگان گفتن سانتریفیوژ هم سانتریفیوژهای قدیم. اصلا در جنگ دوم جهانی که امریکا برای اولین بار بمب اتم را ساخت از همین سانتریفیوژهای مدل قدیم استفاده کرد. و شما این موضوع را به دانشمندان ما گفتید و ما توانستیم این سانتریفیوژها را نجات بدهیم و داریم غنی سازی می کنیم.
- دوم اینکه همانطور که خودتان می دانید ما در این سالها هی غنی سازی کردیم. هی غنی سازی کردیم و اورانیوم جمع کردیم. تا شد هشت تُن ارانیوم غنی شده. اما از همون ابتدا جا برای نگه داشتنش نداشتیم و مانده بودیم که چکارش کنیم. این بود که بر اساس رهنمود شما مجبور شدیم یک پیروزی دیگه بدست بیاوریم و این هشت تُن را سالم و دست نخورده بدهیم روسها برامون تبدیل به سوخت هسته ای بکنن و با قیمت مناسب به خودمون بفروشن. البته روسها قبول نمی کردن و خوب ما هم طبق رهنمود شما بهشون قول دادیم که با برداشته شدن تحریمها بازم ازشون نیروگاه هسته ای و هواپیمای مسافرکِشی و خیلی چیزای دیگه بخریم. جهت اطلاع امت همیشه در صحنه بگویم که اگر محض ارادت و علاقه قلبی پوتین به شخص شما نبود روسیه هرگز زیر بار چنین تعهد و مخارجی نمی رفت. امروز همه کشورهای دنیا خریدار هواپیماها و نیروگاه های اتمی روسی هستند و اونا بهشون نمیدن.
- سوم اینکه به حول و قوه الهی توانستیم خط قرمز شما  در مورد نیروگاه آب سنگین اراک را رعایت کنیم و آبروی شما را در بین مذاکره کنندگان حفظ کنیم. البته خود شما در جریان بودید که سنگین بودن آب این نیروگاه برای ما مشکل ساز شده بود. این بود  که چند کشور قبول کردند که ترتیبی بدن که آبش یه کم سبکتر بشه. قرار شد یه مقدار آب سبکتر توش بریزند و سازمان ملل مراقبت کنه که بازم سنگین نشه. البته اشتباه نشه که فکر کنیم نفرات آژانس اتمی هروقت دلشون بخواد میتونن بیان و از هرکجا بازدید کنن. نخیر. این کارمندان خودشون میدانند که هروقت بخوان بیان باید اولش ورودشان را اطلاع بدن و ما ورودشان را به کشور مدیریت می کنیم.
- نکته چهارم اینکه همانطور که شما فرمودید قرار شد که خط قرمز دیگر ما که البته به حق و بارها فرمودید که خیلی هم مهم نیست، تحریمها باشه. زیرا تحریمها هیچ تاثیری بر اقتصاد ما نداشته.  فرمودید که برای رو کم کنی استکبار و خیط نشدن دکتر احمدی نژاد که نظر شما به ایشان نزدیکتر از بقیه بوده، تحریمها بایستی بلافاصله پس از امضای قرارداد برداشته بشه. ما با الهام از امام مرحول که خط قرمزش در جنگ با عراق رفتن صدام بود و بالاخره هم انجام شد، کاری کردیم که این تحریمها هم حتما به حول و قوه الهی، به زودی برداشته میشن. اینها می گفتند که احمدی نژاد از قول شما گفته که سازمان ملل اونقدر قطعنامه صادر کنه که قطعنامه دانش پاره بشه. و خوب با توجه به پارگی قطعنامه دان سازمان ملل، برداشتن تحریمها یه کم وقت می بره. اما دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
- به این ترتیب با پایان گرفتن مذاکرات ما توانستیم علاوه بر حفظ خط قرمزها و وجهه جهانی شما یک بار دیگر به جهانیان ثابت کنیم که همانطور که شما فرمودید تحریمها باعث پیشرفت امت مسلمان ایران شده و چون به اندازه کافی پیشرفت کرده بودیم و نیاز بیشتر به پیشرفت نداشتیم توافقنامه را امضا کردیم.
ای رهبر خوش خنده.
شرمنده ام شرمنده.
راضی شدی از بنده؟
بسته شده پرونده
ما هم زدیم تو دنده.


۱ نظر:

ناشناس گفت...

دست مریزاد!!فوق العاده بود.